Loading…

Rita Ora merr vëmendjen në natën e dytë të evenimentit ‘Cartier’

  • 22/06/2022 | 11:01

Rita Ora merr vëmendjen në natën e dytë të evenimentit ‘Cartier’

Rita Ora është një nga artistet shqiptare që merr vëmendje në çdo event që performon.


Së fundi, ajo ishte pjesë edhe e natës së dytë të eventit ‘Cartier’ ajo mori gjithë vëmendjen derisa është shfaqur në një fustan pink me dekolte të hapur, derisa flokët bionde I kishte lënë të lëshuara, me një grim të lehtë dhe me bizhuteri me gurë të çmuar.

Rita dukej unike derisa postoi imazhet në Instagram dhe bëri një mbishkrim të kësaj nate.

“Kjo vajzë po jeton në ëndërr Faleminderit për një mbrëmje të bukur dhe që më bëtë të performoj pjesën 2 cartier”, ishte mbishkrimi i artistes ku pranoi mijëria pëlqime dhe komente pozitive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë