Loading…

Rita Ora i kërkon nënës recetën e ‘specave me gjizë’ nga Los Anxhelos

  • 22/07/2021 | 08:20

Rita Ora i kërkon nënës recetën e ‘specave me gjizë’ nga Los Anxhelos

Këngëtarja nuk ka turp të tregojë se i pëlqen ushqimi shqiptar kudo që është.


Prindërit e Rita Orës tash e disa javë po shijojnë bukuritë natyrore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Vera Ora së fundi u shfaq duke gatuar një ushqim tradicional shqiptar, nga bregdeti i Ulqini teksa shpjegoi se si ajo ka përgatitur ‘gjizë me speca’.

Vera tregoi se ajo ka blerë speca të kuq të cilët do t`i bashkonte me gjizën dhe disa domate me erëza për një mëngjes të shijshëm.

Dhe si duket Rita ishte ajo e cila e pyeti atë se si t`i bënte ato në Los Anxhelos, vendin të cilin po qëndron për momentin, për të punuar rreth projekteve të reja.

“Dita e radhës, Rita Ora ti më pyete se si ta gatuash gjizën me speca në Los Angeles, prandaj ja ku është”, shkroi Vera në mbishkrimin e videos.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë