Loading…

Rina vazhon të sfidoj imagjinatën e meshkujve me pozat provokuese nga Tanzania

  • 24/09/2022 | 15:03

Rina vazhon të sfidoj imagjinatën e meshkujve me pozat provokuese nga Tanzania

Pas ndarjes nga partneri i saj, Rina Balaj po shijon jetën pas ndarjes nga partneri duke qenë se ndodhet në pushime.


Ajo po kalon një kohë të mirë në Zanzibar të Tanzanisë, ku edhe ka sjell disa fotografi.

Krijuesja e hitit “Bad Rosita” u shfaq e mrekullueshme në bikinit ngjyrë të gjelbër.

E po ashtu ajo ka treguar edhe pamjen tërësisht natyrale, pa filtra e pa grim.

“Nëse të them të dua, të them se është gënjeshtër”, shtoi në përshkrim këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë