Loading…

Rina Balaj vjen me poza provokuese, thekson linjat trupore

  • 27/11/2021 | 15:13

Rina Balaj vjen me poza provokuese, thekson linjat trupore

Rina Balaj krahas projekteve muzikore, është tejet aktive edhe në rrjetet sociale.


Këngëtarja e njohur numëron mbi 338 mijë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, e ku sjell vazhdimisht imazhe që komentohen e marrin vëmendje.

Edhe së fundmi, nuk ishte më ndryshe, pasi ajo postoi disa fotografi në të cilat padyshim në fokus vendosin linjat e saj joshëse.

Rina provokoj në postimin e radhës me disa poza nga shtëpia e saj, e veshur në një kombinim me stil nga materiali xhinse, ndërsa me pantallona të zbërthyer ajo zbuloi edhe të brendshmet.

“Gjithçka që ai dëshiron për krishtlindje jam unë”, ka shkruar krijuesja e këngës “Mia”, ndërkohë, të shumta ishin edhe pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, kujtojmë që në fillim të muajit nëntor, Rina lansoi albumin e saj të parë në karrierë “Balerina”, i cili u prit mirë nga adhuruesit e këngëtares.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë