Loading…

Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

  • 23/06/2022 | 19:57

Rina Balaj shfaqet tejet tërheqëse nga plazhi

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.


Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm, shkruan Kosovarja.

Ajo po shijon pushimet në plazhet greke.

Së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë