Loading…

Rina Balaj provokon ndjekësit me bluzën e hapur tek pjesa e gjoksit

  • 11/06/2021 | 12:02

Rina Balaj provokon ndjekësit me bluzën e hapur tek pjesa e gjoksit

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.


Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhin me bluzën ngjyrë të bardhë dhe me model mjaft interesant ku në pah binte shumë gjoksi i saj.

Ndërsa Rina tashmë pas një shkëputje të shkurtër nga muzika u rikthye me projekte krejtësisht ndryshe nga ato që ishim mësuar t`i dëgjonim më parë, të cilat po pëlqehen nga publiku mjaft shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë