Loading…

Rina Balaj ekspozon të brendshmet gjatë vallëzimit të fundit

  • 21/10/2021 | 17:27

Rina Balaj ekspozon të brendshmet gjatë vallëzimit të fundit

Rina po sjell së shpejti projektin e ri muzikor.


Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Së fundi ajo ka postuar një video ku shihet me një veshje ngjyrë të verdhë teksa bën lëvizje atraktive nën tingujt e këngës së re./Lajmi

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë