Loading…

Rikthehet Sherlock

  • 07/12/2016 | 20:30

Rikthehet Sherlock

Viti i ri do t’i bëjë shumë të lumtur fansat e serialit të famshëm britanik “Sherlock”. Detektivi Sherlock Holmes dhe miku i tij Dr.Watson, rikthenen më datën 1 janarë të vitit 2017 në BBC, me storiet e tyre mahnitëse dhe shumë misterioze, transmeton gazetametro.net.

Sipas aktorit Martin Freeman i cili luan rolin e Dr.Watson, në sezonën e 4’tërt do të ketë shumë surpriza, duke filluar nga gruaja e tij Mary e deri tek kundërshtari kryesorë i detektivit Holmes i famshmi Moriarty.

Epizoda e parë me emrin “The Six Thatchers” vënë në pah rikthimin e Sherlock’ut në Britani të madhe dhe luftën e tij me Moriarty’n./gazetametro.net

124645

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë