Loading…

Rikthehet ndotja e ajrit në Prishtinë

  • 06/02/2018 | 09:34

Rikthehet ndotja e ajrit në Prishtinë

Vetëm pas dy ditësh është rikthyer përsëri ndotja e ajrit në Prishtinë.


Sot, Prishtinën e ka mbuluar mjegulla dhe tymi i ditëve të para.

Nga qyteti më i pastër sa ishte për dy ditë, Prishtina tashmë i është rikthyer listës së vjetër të vendeve më të ndotura në botë.

Ndërsa para pak ditësh qeveria dhe komuna e Prishtinës morën masa por këto nuk janë të mjaftueshme paasi ishin vetëm masa provizore.

MATJET E FUNDIT:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë