Loading…

Rikthehet Morena Taraku: Nga pishina vë fokusin tek të pasmet e saj

  • 13/06/2021 | 20:45

Rikthehet Morena Taraku: Nga pishina vë fokusin tek të pasmet e saj

Morena Taraku është rikthyer për të tërhequr vëmendjen e fansave përmes një poze të re të publikuar në Instagram.


Modelja e shndërruar në këngëtare numëron mbi 1.2 milion ndjekës në këtë rrjet social, ku të gjithë i presin me kërshëri postimet e reja.

Dhe derisa jemi në sezonin e bikinive, ajo është kujdesur në shumë raste që të mahnite me pozat e shpërndara.

Gjatë të dielës, Morena e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar nga pishina.

Bukuroshja është e veshur me bikini bardh e zi, derisa fokusi është te pjesa e pasme e trupit të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë