Loading…

Rikrijime “fun” të fotove të yjeve

  • 02/12/2016 | 19:01

Rikrijime “fun” të fotove të yjeve

Rikrijime fun të fotove të yjeve të famshme në Instagram janë hite, disa mundohen t’i kopjojnë në mënyre të përkryer e disa të tjerë tallen me to, ose na duken argetuese imitimet e tyre.

Fotot më poshtë nuk duan koment e as sqarime të thella e filozofike. Jemi 100 % të sigurt se nëse i shikoni të gjitha deri në fund, do të ndiheni  në humor.

gal1452731

gal3939222

gal13843549

gal52792266

 

gal60882821

gal87330763

gal91416723

gal92286375

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë