Loading…

Rihanna tërbon rrjetin me fotografitë për koleksionit të fundit të të brendshmeve seksi

  • 18/01/2022 | 19:02

Rihanna tërbon rrjetin me fotografitë për koleksionit të fundit të të brendshmeve seksi

Këngëtarja e famshme nga Barbados, Rihanna, vitin e kaluar zyrtarisht u bë miliardere dhe muzikantja më e pasur në botë dhe për këtë e ndihmuan kompanitë “Fenty Beauty” dhe “Savage x Fenty”, transmeton Gazeta Metro.


Të dyja kompanitë janë në pronësi të saj, dhe e para prodhon grim ndërsa e dyta merret me prodhimin e të brendshmeve seksi.

Duke qenë se bukuroshja Rihanna nuk ka pasur kurrë turp të tregojë trupin e saj mahnitës, ajo shpesh reklamon të brendshmet e saj nga koleksionet e saj, për të kënaqur meshkujt në mbarë botën.

Tani në Instagram, ajo ka shpallur koleksionin për festën e ardhshme të Shën Valentinit përmes videove dhe fotove seksi dhe fotografitë kanë marrë mbi 4.5 milionë pëlqime në më pak se një ditë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Rihanna ka pozuar me një jumpsuite të kuqe dantelle me dekolte të thellë dhe gjoksin e ka mbuluar me fjongo në të njëjtën ngjyrë. Stilingun seksi ajo e ka “pikturuar” edhe me çorape rrjete të kuqe dhe disa bizhuteri./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë