Loading…

Rihanna pozon joshëse në fotografitë e fundit

  • 30/05/2021 | 10:28

Rihanna pozon joshëse në fotografitë e fundit

‘Playboy’ mund të ketë ndaluar botimin në shtyp vitin e kaluar, por kjo nuk e ka ndaluar Rihanna të ketë një prej tyre.


Këngëtarja e muzikës pop dhe pronarja e markës të brendshmeve, 33-vjeçare, ndau një postim të në Instagram të shtunën e cila dukej në superformë transmeton lajmi.net.

Ajo zgjodhi që të shfaqet me të brendshme, duke theksuar tiparet e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


Rihanna, vërehej e shtrirë mbi një tapet të zi, derisa në paraqitjen e saj më shumë dominonte ngjyra e vjollcë.

“Është një ditë e mirë për të qenë i egër”, shkroi në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, artistja e njohur së fundmi aludohet se është në lidhje dashurie me reperin ASAP Rocky.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë