Loading…

Rihanna me poza të reja provokuese me të brendshme nga marka e saj

  • 22/01/2022 | 11:42

Rihanna me poza të reja provokuese me të brendshme nga marka e saj

Ajo po vazhdon t’i nxeh fansat teksa ngacmon me koleksionit të saj më të fundit të brendshmeve.


Këngëtarja 33-vjeçare e “Rude Boy” postoi një foto të premten, duke treguar figurën e saj me një fustan diamanti me zinxhirë.

Vendasja e Barbadosit e mbajti grimin e thjeshtë, teksa vendosi flokët e saj të zinj anash për të treguar vathin e saj të argjendtë.

Postimi i fundit vjen pasi marka e saj e të brendshmeve, “Savage X Fenty”, zbuloi një fytyrë të re për markëne vajzës  së Madonna-s, “Lourdes Leon”.

Lourdes dhe Rihanna treguan koleksionin më të ri të të brendshmeve të këngëtares në një divan moteli.

Krijuesja e bukurisë “Fenty” mahniti me një komplet të brendshmesh dy-pjesëshe ngjyrë rozë dhe të verdhë, ndërsa 25-vjeçarja pozoi me të brendshme të kuqe dantelle me një mantel rrjetë sipër.

Koleksioni i “Savage X Fenty’s Love On the Edge” përfshin boksierë, brekë, sytjena, kostume trupore dhe pizhame që synojnë të nxjerrin në pah seksitetin e Ditës së Shën Valentinit.

Flokët blu dhe brune të rrjedhur të Lourdes-it ishin stiluar me bishta të hijshme që i rridhnin poshtë shpinës dhe gjoksit teksa shikonte kamerën ndërsa grimi i saj ishte aplikuar në mënyrë dramatike për të nxjerrë në pah tiparet e saj mahnitëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë