Loading…

Ridvan Berisha: Vëllai i deputetes Fitore Pacolli, po vazhdon me linçim dhe agjitacion

  • 23/02/2022 | 22:40

Ridvan Berisha: Vëllai i deputetes Fitore Pacolli, po vazhdon me linçim dhe agjitacion

Gazetari Ridvan Berisha ka thënë se vëllai i deputetes së Vetëvendosjes (VV) Fitore Pacolli, po vazhdon me linçim dhe agjitacion, kjo sipas tij po e bën duke u fshehur pas një faqe në Facebook, shkruan Gazeta Metro.


Berisha i cili ka punuar një kohë të gjatë në RTK, ka shpërndarë një fanpage të quajtur ‘Specbuk’, ku aty linçohet ai dhe ish-drejtori Mentor Shala i RTK’së.

Ai ka thënë se nuk e kupton pse vërtetë vëllai i deputetes angazhohet me këtë fushatë që në esencë ka të bëjë me gjuhë të mosdurimit e ndërsa vëllai i Pacollit jeton në Londër.

“Behu burre Fitim e mos u shminko! E ftoj publikisht edhe AGK-ne, kryetarin e sa Xhemajl Rexha qe te angazhohet per te kerkuar distancimin e kryeministrit Kurti dhe te deputetes Pacolli nga kjo fushate! Albin, ndali flliqtanat se me linçimet e organizates tende jam mjaft i stervitur”, ka thënë Berisha.

Më poshtë keni postimin e faqes e cila sipas Berishës është e vëllait të deputetes së VV. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë