Loading…

Ridvan Berisha i propozon tekstin e dorëheqjes ministres Rizvanolli

  • 19/08/2022 | 19:17

Ridvan Berisha i propozon tekstin e dorëheqjes ministres Rizvanolli

Kosova tash e një kohë ka hyrë në një krizë energjetike, madje ka më shumë se 3 ditë që kanë filluar edhe reduktimet e rrymës.


E për këtë gazetari, Ridvan Berisha ka reaguar duke kërkuar dorëheqjen e ministres së Ekonomisë Artane Rizvanolli, madje ka propozuar edhe tekstin.

“S’paku bre kallxona drejt a t’ka shku menja me tre rreshta me thane:

“Shpresova, besova e deshtova, une ika, Zoti ju rujte””, ka shkruar Berisha në Facebook.

Postimi i plotë:

Oj ministre Rizvanolli, pash t’madhin Zot, a po mun e bon gjumin rehat, a ndjen noj pergjegjesi per molisjen energjetike, per reduktimet n’mes t’veres, s’paku bre kallxona drejt a t’ka shku menja me tre rreshta me thane:

“Shpresova, besova e deshtova, une ika, Zoti ju rujte”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë