Loading…

Rezultatet nga 30 për qind të votave të numëruara, VV nuk është e dyta

  • 11/06/2017 | 21:16

Rezultatet nga 30 për qind të votave të numëruara, VV nuk është e dyta

Rrjeti i OJQ’ve, Demokracia në Veprim që ka vëzhguar zgjedhjet e 11 qershorit, ka publikuar rezultatet preliminare nga 30 për qind të votave të numëruara deri tani në nivel vendi.

Sipas këtyre rezultateve, PDK-AAK-Nisma, del të jetë e para me 36.9 për qind të votave të numëruara, LDK-AAK-Nisma, 26.2 për qind, dhe Lëvizja Vetëvendosje, 24.7 për qind. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë