Loading…

Rezultatet, flasin “të aderuarit” (VIDEO)

  • 12/06/2017 | 21:18

Rezultatet, flasin “të aderuarit” (VIDEO)

Me tu caktuar data e zgjedhjeve të 11 qershorit, të gjitha partitë politike nisën mbledhjen dhe anëtarësimin e njerëzve të rinj.


Jo pak prej tyre ishin edhe pjesë e listave të kandidatëve për deputet, njofton Klan Kosova.

Se a janë ata pishman që hynë në politik, a janë të kënaqur me rezultatin në zgjedhje dhe bashkimin e partive të tyre me cilat subjekte e mbështesin, e kuptoni nga kronika mëposhtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë