Loading…

Rezultatet e para nga Gjilani, kaq vota kundër Albin Kurtit

  • 21/01/2018 | 20:59

Rezultatet e para nga Gjilani, kaq vota kundër Albin Kurtit

Ka përfunduar numërimi i votave  në Gjilan për kryetar të Vetëvendosjes.


Nga Gjilani Kurti ka marrë gjithsej 665 vota, kundër ishin 6 vota, ndërsa 1 votë është shpallur e pavlefshme.

Njoftimin për këto vota e ka dhënë anëtari i kësaj Lëvizje në Gjilan, Lundrim Osmani.

Postimi i plotë i tij në Facebook.
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë