Loading…

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

  • 21/07/2021 | 21:22

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

Barcelona sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të ri garues 2021-22.


Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga divizioni i dytë spanjoll Gimnastik ndan të cilës realizoi fitore të thellë prej 4-0.

Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë Rey Manaj i cili realuzoi tre gola. Manaj realizoi fillimisht në minutën e 60′ pastaj edhe në të 86′ dhe 90′. Golin e tretë Manaj e realizoi nga penalltia.

Më poshtë keni golat.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]et
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë