Loading…

Rexhep Hoti e shfajëson Adem Grabovcin

  • 24/05/2017 | 23:12

Rexhep Hoti e shfajëson Adem Grabovcin

Nënkryetari më i ri i PDK-së, Rexhep Hoti, foli për rastin e Adem Grabovcit, i cili mbeti jashtë listës zgjedhore të PDK-së, për shkak të skandalit “Pronto”.

Ai në debatin në  Tv Dukagjini ka theksuar se Adem Grabovci është viktimë e një perceptimi.

Hoti ka theksuar se Grabovci ka punuar në të mirë të vendit, dhe se është njeri i ndershëm.

“Dikush nga shteti e ka përgjuar dhe kjo nuk ka të bëjë me gazetari hulumtuese”, ka thënë Hoti.

Hoti tha se PDK-ja është një nga partitë që më së shumti ka afruar të rinjtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë