Loading…

Retriveri i artë është bërë mjeshtër picash? (VIDEO)

  • 06/11/2018 | 09:38

Retriveri i artë është bërë mjeshtër picash? (VIDEO)

Është e pabesueshme se si ky qen tepër i ëmbël di të bëjë picë, por edhe ta hajë:

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë