Loading…

‘Respekte për bukuroshen’: Hajdarja flet për komentin e kryetarit të Leposaviqit

  • 08/06/2023 | 15:19

‘Respekte për bukuroshen’: Hajdarja flet për komentin e kryetarit të Leposaviqit

Në episodin e “Kendiv”, e ftuara ishte ‘Miss Elite World 2023’, Mejreme Hajdaraj, e cila u komentua shumë së fundmi, për shkak të komentit i kryetarit të Leposaviqit, Lulzim Hetrmi. Haradinaj ka folur edhe për ketë situatë të krijuar së fundmi për shkak të situatës në veri, shkruan Gazeta Metro.


23-vjeçarja është përgjigjur në mënyrë interesante kur moderatori i emisionit Shpend Lipa e ka pyetur për komentin e kryetarit Hetemi në një nga postimet e saj në Facebook.

Hetemi kishte shkruar “respekte për bukuroshen”. Koment të cilin e ka bërë në momente kritike të situatës, në veri të vendit.

Modelja Hajdaraj tha se “kjo ishte diçka krejt normale për mua dhe e kuptova si një respekt të mirë, por reagimet e të tjerëve për situatën ishin pengesë”.

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj fitoi kurorën e ‘Miss Elite World 2023’ në Egjipt, duke përfaqësuar Kosovën, vitin e kaluar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë