Loading…

Reperi i njohur vritet në një sulm mes bandave

  • 28/02/2024 | 10:24

Reperi i njohur vritet në një sulm mes bandave

Mëngjesin e djeshëm, reperi holandez i njohur si Bigidagoe, është qëlluar për vdekje gjatë një sulmi mes bandave në Amsterdam.


26-vjeçar i quajtur Denzel Silo, u qëllua kur po tentonte të largohej me një automjet tip “Volksëagen Polo”.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e djeshëm në orën 5:30, ku reperi u dërgua me urgjencë në spital.

Për shkak të plagëve të rënda, ai ndërroi jetë.

26-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Denzel Silos, po përpiqej të ikte kur Volkswagen Polo, në të cilin ndodhej u qëllua me armë zjarri në orën 5:30 të mëngjesit të djeshëm.

Të shtënat ndodhën pranë stacionit të Amsterdamit Sloterdijk, një qendër kryesore transporti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë