Loading…

Reperi i njohur i drejtohet Dj Dagz: Einxhel tërë jetën e ka kaluar diskove, duke u puthur me tjerë

  • 23/01/2022 | 14:08

Reperi i njohur i drejtohet Dj Dagz: Einxhel tërë jetën e ka kaluar diskove, duke u puthur me tjerë

Arkimed Lushaj-Stresi ka folur për Einxhel Shkiran duke habitur të gjithë me deklaratat.


Reperi i njohur ishte i ftuar në “Stay Tuned” ku foli për zënkën mes tyre duke mohuar se i ka kërkuar falje dhe mes tjerash tha se Einxhel nuk ka lidhje me fjalën “Vip” dhe se është egoiste.

“Egoiste shumë, naive shumë. Nuk është modeli për ta ndjekur. Ajo në “Big Brother” kishte deklaruar që e kanë sharë e më pas i kanë kërkuar falje. Jo vajzë e dashur, nuk të kam kërkuar falje e as nuk të kërkoj falje. Ajo nuk ka lidhje me fjalën VIP. Ka qenë gjithë jetën diskove darkave, puthu me njërin..”, është shprehur Stresi.

Reperi tutje ka dhënë edhe një mendim për Dagzin duke thënë: I shkreti ai, unë e shoh si peshk atë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë