Loading…

‘Relevo’: Barca dhe Atletico gjejnë marrëveshje për Griezmann

  • 05/10/2022 | 15:10

‘Relevo’: Barca dhe Atletico gjejnë marrëveshje për Griezmann

Antoine Griezmann do të transferohet te skuadra e Atletico Madrid.


Ylli francez, Antoine Griezmann do të kthehet në mënyrë të përhershme në ‘Metropolitano’, tek Atleti.

‘Relevo’ raporton se Atleti dhe Barca janë pajtuar për transferimin e lojtarit.

Çmimi që do të paguajnë ‘Rojiblancos’ për francezin shkon në 20 milionë + 2 të tjera në formë bonusesh.

Griezmann po qëndron tek Atletico si i huazuar, kurse te Barca s’do të ketë vend të kthehet.

Mbetet të shihet nëse marrëveshja e raportuar nga ‘Relevo’ do të konfirmohet edhe zyrtarisht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë