Loading…

Reklamat më të mira të 2016’ës (Video)

  • 22/12/2016 | 21:52

Reklamat më të mira të 2016’ës (Video)

Ka diçka për muajin dhjetor që i bënë kompanitë të ndjenjë nevojën për të sjellë në skenë artin e tyre. Ata përfitojnë nga emocionet tona, derisa ne pregatitemi të takohemi me familjarët dhe të dashurit tonë për të ndjerë frymën e festave.


Dhe, e dini çfarë, njerëzit e adhurojnë këtë.

Reklamat këtë vit janë ngushlluese, por edhe të pikëlluara në të njejtën kohë, dhe pa marrë parasysh se cilën festë e festojnë, ato i bashkojnë njerëzit.

Atëherë shikoni tetë reklamat më të mira të këtij viti.

8. Marketi britanik “SainsBury’s” – The Greatest Gift

7. Departamenti i dyqaneve John Lewis- Buster the Boxer

https://www.youtube.com/watch?v=sr6lr_VRsEo

6.Mercedez-Benz-Snow Date

https://www.youtube.com/watch?v=lbDqvIsmBfA

5.Airoporti Heathrow në Londër- Coming Home for Christmas

4. Kompania elektronike daneze, Elgiganten- Let the gifts talk

3. Apple- Frankie’s Holiday

https://www.youtube.com/watch?v=aFPcsYGriEs

2.Amazon -Two old friends meet for a cup of tea

https://www.youtube.com/watch?v=srAx8NOvIQ8

1.Ankand në Poloni, Allegro- English for beginners

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë