Loading…

Reklamat më kreative të bëra ndonjëherë (Foto)

  • 15/12/2016 | 20:23

Reklamat më kreative të bëra ndonjëherë (Foto)

Bota  është plot me reklama. Kudo që shkon, shfaqet reklama. Edhe ne video lojëra, në internet, banderola, në televizion, kudo.

Por janë disa reklama të cilat tërheqin më shumë se disa të tjera, dhe kjo falë krijimtarisë së atyre që i kanë prodhuar.

reklama-201481824761 reklama-21481824799 reklama-31481824797 reklama-41481824795 reklama-51481824793 reklama-61481824791 reklama-71481824789 reklama-81481824787 reklama-91481824785 reklama-101481824783 reklama-111481824780 reklama-121481824778 reklama-131481824776 reklama-161481824769 reklama-171481824767 reklama-181481824765 reklama-191481824763

reklama-11481824802

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë