Loading…

Reçica: Koalicioni PDK-LDK, nuk po përputhet si e kemi menduar (Video)

  • 19/04/2017 | 20:23

Reçica: Koalicioni PDK-LDK, nuk po përputhet si e kemi menduar (Video)

Deputeti i PDK-së, Elmi Reçica duke folur për koalicionin në mes të PDK-së dhe LDK-së ka thënë se ky koalicion nuk po përputhet ashtu qysh e kanë menduar.

“Koalicioni në mes të PDK-së dhe LDK-së nuk po përputhet në shumë çështje dhe qysh e kemi menduar, por ende nuk kemi ardhur te fundi i rrugës dhendarja e tij”, ka thënë Reçica në Rrokum Roll në TV Rrokum.

Ai ka shtuar se ata e kanë bërë analizën si partner të koalicionit, por edhe si të PDK-së, dhe se po shihet se asgjë nuk po lëviz.

https://www.youtube.com/watch?v=cerULT5WACc

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë