Loading…

“Reality Show” në Rusi, dy femra me bikini rrihen LIVE (Video)

  • 20/02/2017 | 11:57

“Reality Show” në Rusi, dy femra me bikini rrihen LIVE (Video)

Dy femra, pjesëmarrëse në një “reality show” në Rusi, janë bërë protagoniste të një përleshje të ashpër.


Vajzat ishin në një pishinë të vogël në momentin kur shpërtheu “lufta” mes tyre. Edhe pse përleshja ishte e ashpër, asnjëri nga konkurrentët e tjera nuk ndërhyri për t’i ndarë dy vajzat.

Organizatorët e këtij “reality show” thanë se gjithçka nisi si pjesë e një loje, e cila shpejt degjeneroi në përplasje mes vajzave.

https://www.youtube.com/watch?v=RdGgxN6MYV4

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë