Loading…

Reagon për herë të parë Fifi: Nuk kam probleme mendore

  • 25/10/2021 | 19:14

Reagon për herë të parë Fifi: Nuk kam probleme mendore

Fifi është bërë banorja më e diskutuar brenda shtëpisë së Big Brother, por dhe jashtë saj duke u diskutuar sidomos luhatjet e saj emocionale..


Një plan i saj me Monikën gjatë këtyre ditëve, të cilin edhe e zbuluan sot gjatë ditës, ka bërë që të përflitet nga banorët tjerë VIP.

Në një bisedë me Kledin, ky i fundit i ka thënë Fifit se nuk i ka pëlqyer kjo shaka e tyre, pasi as nuk ka mundur të bëj gjumin mirë gjatë këtyre ditëve, kur dyshja po debatonin.

Në një moment Kledi i thotë që është keq edhe para publikut të ndahemi në grupe brenda shtëpisë, derisa Fifi ia kthen se kjo gjë nuk i intereson.

“Mua nuk ma nin se qysh dalë para publikut. Unë s’kam probleme mendore, karrierën time e kam fituar me djersë e gjak e me mish e shpirt. Nuk e kam fituar duke i hapur këmbët”, ishte deklarata e Fifit.
Derisa kujtojmë se po një debat i ashpër nga Fifi erdhi edhe mbrëmë, mes saj e Semit, pasi kësaj të fundit nuk i pëlqente dhe kishte frikë që këngëtarja nga Kosova po e mbante nëpër duar atë shkop, ku më pas shpërthen edhe debati dhe Semi qan.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë