Loading…

Reagon Dj Dagz pas lajmit të produksionin në lidhje me Einxhel

  • 28/01/2022 | 18:24

Reagon Dj Dagz pas lajmit të produksionin në lidhje me Einxhel

Dita e sotme nuk ka qenë edhe e mirë për banoren e “Big Brother VIP”.


Moderatorja, Einxhel Shkira ka pësuar një aksident të vogël gjatë një loje me banorët.

Sipas njoftimit të produksionit të Big Brother, ajo duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

“Pas ekzaminimit që doktorët i kanë bërë Einxhel, kanë vendosur që ajo të bëjë një ndërhyrje. Ajo do të qëndrojë nën kujdesin mjekësor dhe nën vëzhgimin e kamerave për aq kohë sa do të nevojitet”, tha produksioni.


Ndërkohë, partneri i moderatores, Dj Dagz me të cilin nisi lidhjen e dashurisë brenda shtëpisë ka reaguar pasi ka kuptuar se partnerja e tij nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Dagz ka ndarë në storien e tij në Instagram postimin  e produksionit për Einxhel i cili njoftoi se gjendja e moderatores është e mirë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë