Loading…

Reagimi i luanit kur sheh një bebe luaneshë (Foto/Video)

  • 16/12/2016 | 10:53

Reagimi i luanit kur sheh një bebe luaneshë (Foto/Video)

Një foshnje e veshur si një këlysh luan ka marrë mijëra pelqime në një  video të shpërndarë nga prindërit e saj.

Vogëlushja e quajtur Aryeh, lozte me luanin mashkull  të cilët i ndante një dritatre e madhe në kopshtin zoologjik Atlanta, në SHBA.

3b4d6d8300000578-4024534-pictured_baby_aryeh_comes_face_to_face_with_a_lion_at_zoo_atlant-a-1_1481543812701

3b4d6d9000000578-4024534-image-m-44_1481542158942

3b4d6d9700000578-4024534-image-m-38_1481542093460

3b4d6da300000578-4024534-pictured_baby_aryeh_comes_face_to_face_with_a_lion_at_zoo_atlant-a-2_1481543812736

3b4d6db200000578-4024534-image-m-46_1481542175273

3b4d6dc400000578-4024534-image-m-36_1481542075976

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë