Loading…

Reagimi i Bebe Rexhës pasi që provoi gatimin e fenomenit të quajtur Nusret (Video)

  • 08/09/2017 | 16:44

Reagimi i Bebe Rexhës pasi që provoi gatimin e fenomenit të quajtur Nusret (Video)

Nusret është kuzhinieri i famshëm turk i cili u bë i njohur në rrjete sociale për mënyrën si e përdorte kripën në gatimet e tij.


Sot ai është i preferuari i shumë vipave ndër ta edhe i këngëtares shqiptare, Bebe Rexha e cila provoi më në fund gatimet e fenomenit Nusret në një event ku ai ishte ftuar për të gatuar. Edhe pse në fillim ka qenë me një hije dyshimi për ta provuar, Bebe vërtetoi se gatimet e tij janë të shijshme.

Ndërsa këngëtarja e dëshmoi këtë me një video të shpërndarë në Instagrami e saj.

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë