Loading…

Rasti Brezovica: Prokuroria e Ferizajt vazhdon aksionin për sekuestrimin e villave në Brezovicë

  • 02/12/2022 | 11:07

Rasti Brezovica: Prokuroria e Ferizajt vazhdon aksionin për sekuestrimin e villave në Brezovicë

Prokuroria Themelore e Ferizajt ka njoftuar se është se është duke vazhduar aksionin për sekuestrimin e objekteve të ndërtuara në Brezovicë, konkretisht në  zonën e III-të, te Parkut Kombëtar “Sharri”.


Ky aksion është vazhdimësi e aksioneve të mëhershme në zonën e Brezovicës.

“Prokuroria Themelore në Ferizaj, njofton opinionin publik se është duke vazhduar aksionin për sekuestrimin e objekteve të ndërtuara në Brezovicë, konkretisht në  zonën e III-të, te Parkut Kombëtar “Sharri”. Edhe ky aksion i sotëm i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, është vazhdimësi i aksioneve të mëhershme në zonën e Brezovicës”, thuhet në njoftim.

Kujtojmë që aksione të tilla janë marrë edhe disa herë me radhë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë