Loading…

Rashica i buzëqeshur pranë familjes, viziton Brezovicën

  • 25/05/2021 | 16:19

Rashica i buzëqeshur pranë familjes, viziton Brezovicën

Vetëm pak ditë pas përfundimit të sezonit në Bundesligë, Milot Rashica vjen në Kosovë.


Mesfushori i Werder Bremenit është fotografuar së bashku me familjen në një restaurant në Brezovicë.

24 vjeçari pritet të grumbullohet me ekipin e Kosovës për 4 ndeshjet miqësore të qershorit.

Më poshtë fotografi e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë