Loading…

Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

  • 02/07/2017 | 12:42

Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.


Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, tash e sa vite jetonte në Gjermani – transmeton Indeksonline.

Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë