Loading…

Raporti nga IKSHPK tregon numrin e rasteve pozitive që janë shënuar gjatë 24 orëve

  • 13/02/2022 | 14:56

Raporti nga IKSHPK tregon numrin e rasteve pozitive që janë shënuar gjatë 24 orëve

Është publikuar raporti 24 orësh me numrin e rasteve të reja pozitive, dhe viktimave nga koronavirusi, shkruan Gazeta Metro.


Në këtë raport është bërë e ditur se janë shënuar 602 raste pozitive dhe 6 viktima.

Gjatë këtyre 24 orëve janë shëruar 2.584 pacientë.

Raporti i detajuar:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë