Loading…

Raporti: Astrit Dehari ka vdekur nga asfiksia

  • 18/11/2016 | 16:10

Raporti: Astrit Dehari ka vdekur nga asfiksia

Raporti i dalë nga autopsia i dërguar sot prokurorisë thotë se Astri Dehari ka vdekur nga asfiksia.

Ky është edhe njoftimi që dha avokati i familjes Dehari, Tomë Gashi pas marrjes së këtij raporti.

Gashi tha se nuk do jap detaje shtesë pa e parë raportin dhe analizuar bashkë edhe me ekspertët e tjerë të pavarur që ka angazhuar familja Dehari./gazetametro.net

raportii-i-autopsise

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë