Loading…

Raportet mes Fifit dhe Granitit: Vjen reagimi nga motra e tij

  • 24/10/2021 | 08:30

Raportet mes Fifit dhe Granitit: Vjen reagimi nga motra e tij

Këngëtarja e njohur kosovare e cila njëherësh është edhe pjesë e shtëpisë më të madhe në Shqipëri, Big Brother Albanian VIP, Filloreta Raçi – Fifi është një nga banoret më të përfolura të spektaklit.


Këtë të shtune është raportuar se shëndeti i saj nuk ka qenë i mirë. Banorët brenda shtëpisë kishin kërkuar një doktor për të, pasi gjendja e saj ishte e keqe.

Ndonëse disa media e lidhën gjendjen e saj të keqe në lidhje me Granitin, motra e këtij të fundit reagoi përmes një postimi në Instagram.
“Jemi me ty Gpapito, love you”, ka shkruar ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë