Loading…

Range Rover i zjarrtë (Foto)

  • 09/05/2017 | 09:54

Range Rover i zjarrtë (Foto)

Range Rover, kohëve të fundit – është në preferencat e të gjithëve!

Por, së fundmi, po ndërtohen modele të veçanta të veturave Range Rover dhe secila po del të jetë më e bukur se tjetra.

Range Rover – i zjarrë, me ngjyrë të kuqe “mat” – është ndër më të preferuarit e momentit nga të gjithë, shikoni fotografitë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë