Loading…

Ramush Haradinajt i vdes një përson i afërt

  • 18/11/2020 | 10:30

Ramush Haradinajt i vdes një përson i afërt

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se ka vdekur miku i tij, Agim Llalloshi, shkruan Gazeta Metro.


Haradinaj përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka ngushëlluar familjarët e tij.

Ai po ashtu postimi i ka bashkëngjitur një fotografi.

Shkrimi i plotë:

Lamtumirë miku im Agim Llalloshi. Bashkëndjej dhembjen me familjen dhe të gjithë ata që e njohën./gazetametro.net

Lamtumirë miku im Agim Llalloshi.
Bashkëndjej dhembjen me familjen dhe të gjithë ata që e njohën!

RH

Posted by Ramush Haradinaj on Tuesday, November 17, 2020

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë