Loading…

Ramiz Lladrovci: Pa maçorr nuk rri në shpi

  • 08/10/2018 | 11:11

Ramiz Lladrovci: Pa maçorr nuk rri në shpi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka rrëfyer pjesë të përditshmërisë së tij në një intervistë dhënë televizionit 21 të dielën.


Lladrovci ka thënë se në shtëpinë e tij nuk qëndron pa një maçok, teksa ka prezantuar për publikun maçokun që e mban në shtëpi. Ai tregoi se fillimisht ky maçok ka qenë i egër, por me kalimin e kohës është zbutur.

“E kom zbut tu i qit ushqim, u kanë e egër ksajde, masi m’iku ai maçorri i Rilindit, se e ka marrë kur ka qenë dy javësh, kur ka qenë kotele. Edhe e kemi rritë, edhe ka qenë shumë i dashtun, u zbutë, i ka ardhë vetë n’shpi edhe u kanë shumë i egër, tu i dhanë me hangër, tu e përkdhel, tu e afru, e kena zbutë edhe rrin me neve kshtu. Kështu që pa një maçorr nuk rrimë n’shpi”, tha Lladrovci.

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë