Loading…

Ramiz Lladrovci i kapet edhe frizerit: Çka ke ba kështu, qu dil jashtë

  • 06/10/2020 | 11:09

Ramiz Lladrovci i kapet edhe frizerit: Çka ke ba kështu, qu dil jashtë

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci i është kapur edhe frizerit për prerjen e flokëve që i ka bërë. Lladrovci është xhiruar duke i thënë atij “çka ke ba kështu, qu dil jashtë”, thënie këtë që e ka përdorur edhe më herët gjatë mbledhjeve të asamblesë në komunën e tij, shkruan Gazeta Metro. 


Një video e postuar nga “rizza_hairsalon” në Instagram, është bërë virale së fundi në këtë rrjet social.

Aty shihet kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci duke e qortuar frizerin për prerjen e flokëve që i ka bërë.

“Çka ke ba o Riz kështu, qu bre dil jashtë pash Zotin”, dëgjohet duke thënë Lladrovci.

E gjitha kjo ka qenë një shaka në mes kryetarit dhe frizerit të tij, që duket se kanë shoqëri shumë të ngushtë.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net

https://www.instagram.com/p/CF9-JIuH1hx/?fbclid=IwAR01njuXLtlGdWe_8W5tELYpMJGV-MIG8VEAc0k_bkbCjSubXD6zaG-UjHc

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë