Loading…

Ramiz Lladrovci i çon selam Albin Kurtit: Nuk mbahet shpia me inat

  • 05/01/2020 | 22:07

Ramiz Lladrovci i çon selam Albin Kurtit: Nuk mbahet shpia me inat

Kryetari i komunës së Drenasit, njëherit anëtar i PDK’së, Ramiz Lladrovci, ka thënë se shtëpia nuk bëhet me inate dhe se nuk pret të ndodhë takimi nesër,  duke aluduar kështu në atë të Kurtit me Presidentin Thaçi, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Lladrovci tutje ka theksuar se egoja nuk mund të qëndrojë mbi situatën e caktuar.

“Nuk pres me pasë takim nesër, për shumë arsye. Moti është paralajmëruar kjo qasje e mospërfilljes dhe demonizimit”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Nuk mbahet shpia me inat!

Nuk pres me pasë takim nesër, për shumë arsye. Moti është paralajmëruar kjo qasje e mospërfilljes dhe demonizimit.

As nuk bëhet, as mbahet shteti me inat. Egoja nuk mund të qëndrojë mbi situatën./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë