Loading…

Rama: Vetëm me Ylli Manjanin nuk kam punuar dot

  • 05/06/2017 | 09:07

Rama: Vetëm me Ylli Manjanin nuk kam punuar dot

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se çështja e korrupsionit nuk është vetëm çështje e LSI-së.


Ai ka thënë se ka punuar mjaft mirë me të gjithë ministrat e LSI-së, përveçse me Ylli Manjanin.

“Me të gjithë kam punuar mirë, veç se me Ylli Manjanin. Ai nuk ishte për atë punë”, tha Rama.

I pyetur se përse e pranoi emërimin e tij, Rama tha se ka dashur ta provonte ‘një herë sepse nuk doja ta besoja që nuk ishte për atë punë. Thashë t’i jap një shans’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë