Loading…

Rama u dërgon mesazhe deputetëve: Fituam!

  • 25/06/2017 | 21:34

Rama u dërgon mesazhe deputetëve: Fituam!

Kryeministri Edi Rama u ka dërguar një mesazh të gjithë deputetëve socialistë, ku u ka kërkuar “mobilizim total për çdo votë në numërim”.


“Sipas të gjitha të dhënave, timonin do ta kemi. Ju lutem, mobilizim total për çdo votë në numërim. Qetësi e durim ndaj çdo provokimi”, ka shkruar Rama.

“Na duhet proces i pastër dhe i pakontestueshëm”, shton më tej mesazhi i Ramës.

Lexo edhe Exit Poll’i nxjerr fituese Partinë Socialiste. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë