Loading…

Rama nga Samiti i NATO’s paralajmëron lajme të mira derisa shihet me përfaqësues nga Bullgaria

  • 30/06/2022 | 12:39

Rama nga Samiti i NATO’s paralajmëron lajme të mira derisa shihet me përfaqësues nga Bullgaria

Kryeministri shqiptar Edi Rama, në një postim është lajmëruar nga Samiti i NATO’s, derisa ka paralajmëruar se sot mund të ketë lajme të mira, shkruan Gazeta Metro.


Në postimin e tij në Facebook, Rama shihet në shoqërinë e përfaqësuesit të shtetit të Bullgarisë në këtë samit.

Derisa ka shkruar ‘’ Mbase sot lajmi i mirë…’’, bashkangjitur me fotot dhe videon.

Kujtojmë se Rama ka pasur kritika të mëdha për Bullgarinë, pasi e ka akuzuar për zvarritje në lidhje me fillimin e negociatave për integrim të Shqipërisë në Bashkimin Evropian./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë