Loading…

Rama, Metës: Si mundet një President shqiptar të shajë kryeministrin

  • 17/06/2017 | 14:15

Rama, Metës: Si mundet një President shqiptar të shajë kryeministrin

Pas deklaratës së fortë të Metës nga Lezha, se do të armatosë popullin, nëse nuk lidhen zagarët, ka ardhur kundërpërgjigjja e kryeministrit.

Por, në fakt Rama ka komentuar intervistën që presidenti Meta bëri për televizionin grek “Star TV”.

“Shokuese intervista e I.M për tv grek! Si mundet një President shqiptar të shajë kryeministrin e vendit si të ishte ekstremist fqinj? TURP!”­ shkruan Rama Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë