Loading…

Rama godet Bashën: Kush janë rusët që të paguajnë?

  • 11/03/2018 | 18:41

Rama godet Bashën: Kush janë rusët që të paguajnë?

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nuk i ndahet kreut të opozitës, Lulzim Basha.


Duke publikuar një video të Bashës në opinion, ai është ndalur sërish në çështjen e financimeve të dyshuara dhe lobimin në SHBA, shkruajnë mediat e Shqipërisë.

Ai publikon një pjesë te intervistës së kreu të PD, ku flitet për një shumë prej 500 mijë dollarësh financim për partinë. “Çfarë janë këta bamirës rusë që paguajnë pa pyetur fare”, – pyet Rama, ndërsa shton se për këto duhet të shkosh në Prokurori.

“Lëre Ramën se këtu e ke, po shko e përgjigju”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë